Vedoucí výroby-atraktivní mzda, čtvrtletní odměny

Skvělá příležitost pro vedoucího výroby do naší společnosti. Vyrábíme a dodáváme měřící přístroje, senzory a komunikační zařízení pro energetiku a průmysl v České republice i do zahraničí.

U nás budete zavádět inovativní řešení do výroby, nastavovat procesy, řídit výrobu a koordinovat svůj výrobní tým. Budete se zásadním způsobem podílet na dalším rozvoji naší společnosti. Zaujali jsme Vás? Ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • Vedení týmu celkem 30 zaměstnanců-15 v České a 15 v Třebíči
  • Řízení výroby, sestavování a dodržování plánů
  • Nastavování a optimalizace procesů
  • Zvyšování produktivity a sledování nákladů
  • Zajištění a kontrola kvality polotovarů na vstupu a hotových výrobků
  • Implementace inovativních řešení do výroby
  • Reportování vedení společnosti
  • Pravidelné cesty do výroby v Třebíči

Nabízíme:

  • Nástupní plat 65 000 Kč-možné navýšení po zkušební době až na 85 000 Kč, v závislosti na dosažených výsledcích
  • Čtvrtletní prémie-podle obratu společnosti
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Penzijní připojištění 1 000 Kč/měsíc
  • Mobilní telefon, notebook
  • Firemní vůz pro vaše cesty do výroby v Třebíči
  • Stravování zajištěno-jídlo vám přivezeme
  • Firemní akce
  • Moderní pracovní prostředí
  • Parkování přímo v areálu
  • Místo výkonu práce: Česká (u Brna)

Požadujeme:

  • Technické vzdělání nejlépe v oboru strojírenství a elektrotechniky, může být i v managementu výroby
  • Zkušenosti na obdobné pozici minimálně 5 let
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Orientace v moderních výrobních metodách a nástrojích (Six Sigma, lean)
  • Znalost práce s excelem-tabulky, grafy, reporty, ve výrobě využíváme vlastní interní software
  • Řidičský průkaz sk. B

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Firma: Novitim s.r.o.

Kontakt: Renata Kučerová
Olšanská 54/3, 1300 Praha 3

Telefon: +420 603 332 630

Místo práce: Česká