Úklidoví pracovníci v Liberty - Ostrava, na HPP, DPP, DPČ

Skupina TSC Group je lídrem na trhu úklidových služeb v České i Slovenské republice. Naše profesionální služby poskytujeme zákazníkům z různých odvětví, nejvíce se zaměřujeme na ZDRAVOTNICTVÍ, PRŮMYSL a AUTOMOTIVE. V těchto odvětvích se specializujeme na provádění úklidových a speciálních čisticích prací v náročných podmínkách průmyslových a výrobních podniků, automobilových závodů včetně lakoven, administrativních budov, nemocnic a zdravotnických zařízení.

Dlouholetá prosperující, úklidová společnost TSC Cleaning, a.s., aktuálně nabízí pozice úklidových pracovníků v Liberty, s.r.o., v Ostravě.

Pozice je vhodná pro plnoleté, fyzicky zdatné uchazeče/čky, včetně invalidních důchodců a OZZ.

Náplň práce: jedná se o manuální úklid daného úseku (sociální prostory, kanceláře, chodby, zázemí zaměstnanců, apod.)

Směnnost: ranní/odpolední směny - bližší informace poskytneme po telefonu.

Mzda: 115 Kč/hod., na DPP, DPČ + osobní ohodnocení na HPP

Invalidé a OZZ mají možnost získat nábor. příspěvek do výše 15 tis., na HPP - dle úvazku.

Nástup: nejlépe ihned

Pro bližší informace pouze pište:  Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz, NEVOLEJTE!

Děkujeme za Vaše reakce...

Firma: TSC group, a.s.

Místo práce: Ostrava

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro osoby ztp