Skladník/řidič sk. B - Praha

Společnost MARO s.r.o., obchod a projekce, je odborný velkoobchod v oblasti sortimentu topení, plyn, voda, sanitární technika a keramika, inženýrské sítě. Krom velkoobchodního prodeje disponuje koupelnovými studii, čímž se zaměřuje také na dodávky koupelnového vybavení, včetně 3D návrhů.“

Na pobočku v Praze hledáme kolegy na pozici skladník/řidič sk. B.

Máte smysl pro teamovou práci? Pak by Vás mohla zaujmout naše nabídka na volnou pozici skladník/řidič sk. B.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Rozvoz zboží zákazníkům
  • Vyskladňování zboží
  • Příjem zboží na sklad
  • Příprava rozvozů

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe nebo vzdělání v oboru voda, topení, plyn - výhodou
  • Samostatnost, flexibilitu a zodpovědný přístup, smysl pro pořádek
  • Přizpůsobení pracovní době, která je v rozmezí 6:00 - 17:00 hod.
  • Snahu učit se novým věcem
  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • Oprávnění VZV - výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou

Co Vám nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti a přátelském kolektivu
  • Pravidelný měsíční příjem bez zpoždění
  • Možnost profesního růstu
  • Zaškolení na pozici ihned po nástupu
  • Průběžné vzdělávání v oboru
  • Zaměstnanecké slevy na prodávané zboží
  • Zaměstnanecké benefity (2 dny zdravotního volna, 5. týden dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, Pluxee karta)
  • Stravenkový paušál

Termín nástupu: ihned

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš CV.

V případě, že Váš životopis bude vyhovovat požadované pozici, budeme Vás kontaktovat a rádi se s Vámi osobně setkáme.

Firma: MARO s. r. o. , obchod a projekce

Kontakt: Ing. Jana Bělochová
Chrudimská 2811, 530 02 Pardubice

Telefon: 777 466 551

Místo práce: Praha 9

Poznámka: vhodné pro absolventy