ŘIDIČ SERVISNÍHO VOZIDLA pobočka PLZEŇ

TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. hledá do svého týmu ŘIDIČE SERVISNÍHO VOZIDLA pro pobočku Plzeň

Náplň práce:

  • doprava a instalace mobilních toalet a předmětů pronájmu zákazníkům
  • jednání se zákazníky při předání, servisu či odvozu mobilních toalet
  • provádění pravidelného servisu mobilních toalet
  • provádění drobných oprav mobilních toalet

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny C (nabízíme pomoc se získáním Profesního průkazu a s rozšířením o skupinu E)
  • praxe v řízení nákladního vozidla výhodou (absolventi u nás mohou svou kariéru nastartovat i bez předchozí praxe)
  • vysoké pracovní nasazení a fyzická zdatnost
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • časová flexibilita, slušné vystupování

Nabízíme:

  • pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
  • zázemí silné a stabilní společnosti působící na trhu již 30 let
  • přidělené stálé vozidlo, pravidelně obnovujeme a udržujeme vozový park (Mercedes Benz)
  • motivační platové ohodnocení dle délky trvání pracovního poměru
  • finanční bonusy v závislosti na dosažených výsledcích
  • příplatky za přesčasy nad rámec zákona
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • nadstandardní ochranné pracovní pomůcky
  • zdarma očkování proti žloutence
  • parkování v areálu společnosti
  • místo výkonu práce – Tymákov u Plzně
  • Systém zajímavých benefitů - 5 týdnů dovolené, stravné, příspěvek na důchodové a životní pojištění

Firma: TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.

Kontakt: Bc. Ivana HOŘEJŠÍ
Pražská 264, 274 01 Slaný

Telefon: 728565557

Místo práce: Tymákov

Poznámka: vhodné pro absolventy