Procesní inženýr pro oblast automatizace

Máte víceletou praxi v oblasti procesního inženýrství v rámci výrobního prostředí? Dobře se vyznáte v oblasti robotiky a řídicích systémů? Rádi a efektivně dovedete komunikovat s lidmi a bez problému se domluvíte i v angličtině? Hledáte uplatnění u stabilního zaměstnavatele?

Pokud jsou vaše odpovědi ano, máme pro vás skvělou pracovní příležitost, tak se ozvěte!

Detailní popis pozice

  • navrhování, vývoj a implementace vylepšení procesů pro optimalizaci efektivity a produktivity ve výrobě
  • industrializace nových procesů a nových strojů
  • vyhodnocování a implementace automatizační technologie (roboty, PLC a další automatizované systémy)
  • řízení projektů zaměřených na zlepšování procesů a implementaci automatizace
  • navrhování pravidelné/preventivní údržby zařízení
  • provádění úvodního školení technickém pracovníkům

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky nebo strojírenství
  • alespoň 3 roky zkušeností, ideálně v rámci těžkého průmyslu
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • výborná orientace v oblasti robotiky, řídicích systémů a elektroniky
  • zkušenosti s projektovým řízením
  • výborné komunikační schopnosti

Nabízíme

  • mezinárodní prostředí
  • odpovídající mzda + bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • závodní stravování
  • Multisportkarta
  • podpora dalšího odborného vzdělávání
  • dobrá dopravní dostupnost a možnost parkování u firmy

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Ing. Kateřina Škulaviková
Jihomoravský kraj

Telefon: 721 631 130
721 631 130

Místo práce: Brno