Operátor výrobních zařízení (míchač, až 45 tis. Kč, volné víkendy)

Staňte se součástí týmu, který vyrábí čistící a dezinfekční prostředky pro značky Alex a Sanytol. Za práci ve dvousměnném provozu od pondělí do pátku nabízíme volné víkendy a nadstandardní příplatky. Pokud máte chuť pracovat ve stabilní firmě a hledáte dlouhodobou jistotu, těšíme se na vás!

Co budete dělat:

  • Budete připravovat směsi pro výrobu čistících a kosmetických prostředků podle stanovených receptur, aby výsledné produkty splňovaly naše standardy.
  • Součástí Vaší práce bude i převoz ingrediencí na míchání prostředků.
  • Pravidelně se budete starat o údržbu a čištění výrobních zařízení, aby byla výroba zajištěna bez přerušení.
  • Budete přesně dodržovat pracovní postupy a normy, aby směsi byly připravené správně.
  • Vaše práce bude fyzicky náročná, protože budete manipulovat s většími objemy ingrediencí.
  • Pracovat budete v čistém a bezpečném prostředí bez rizika manipulace s nebezpečnými chemikáliemi.
  • Pracovat budete ve dvousměnném režimu od pondělí do pátku, a to s volnými víkendy. Po zapracování budete mít dvě ranní a dvě noční směny týdně.

Požadujeme:

  • Vyučení v technickém oboru je výhodou, protože práce vyžaduje základní technickou zručnost a znalost výrobních procesů.
  • Očekáváme od Vás pečlivost a přesnost, protože je důležité, aby směsi byly připraveny podle přesných instrukcí a bez chyb.
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu, protože práce probíhá ve dvousměnném režimu.
  • Pokud máte průkaz na vysokozdvižný vozík, bude pro vás převoz ingrediencí snazší, ale není to nutnou podmínkou.

Nabízíme:

  • Nabízíme mzdu až 45.000 Kč měsíčně v závislosti na výkonu a zkušenostech.
  • Za noční směny získáte příplatek ve výši 50 %, stejný příplatek dostanete i za přesčasy.
  • Poskytujeme 25 dní dovolené a k tomu zdravotní volno (sick days) pro případ, že byste potřebovali krátký odpočinek navíc.
  • Na každý pracovní den vám přispíváme na stravu stravenkovým paušálem ve výši 100 Kč.
  • Nabízíme měsíční odměny za výkon a stabilní pracovní zázemí v úspěšné firmě, která dlouhodobě působí na trhu.

Firma: RECRUITMENT FACTORY s.r.o.

Kontakt: Aleš Velísek
Vavrečkova 5262, 760 01 Zlín

Telefon: +420605241222

Místo práce: Přišimasy