Kontrolor ve strojírenské výrobě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

STYLO spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu přesných dílů ve výrobních linkách pro potravinářský nebo farmaceutický průmysl. Jsme společnost, která si zakládá především na prvotřídní kvalitě výrobků s tradicí 25 let na trhu. Naše výroba je založena převážně na CNC obrábění kovů a plastů.

Pracovní náplň:• vstupní, mezioperační a výstupní kontrola strojírenských výrobků• čtení technické dokumentace• práce samostatně i v rámci týmu• ranní směna

Požadavky:• praxe v kontrole výroby nutná• znalost čtení technické dokumentace• schopnost pracovat v kusové výrobě

Nabízíme:• Nástupní mzda od 35 000,- hrubého, dle zkušeností…• práce v mladém a přátelském kolektivu• klimatizované pracoviště• perspektiva dlouhodobé spolupráce• Stravenky, pracovní smlouva na HPP

Firma: CRI ameba.eu, s.r.o.

Kontakt: Michaela Hamplová, DiS.

Telefon: +420 725 708 882

Místo práce: Teplice