IT Field Support Engineer Ostrava

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Naše nabídka:

  • Přátelský a ochotný tým
  • Nabízíme různorodou práci ve stabilní prosperující nadnárodní společnosti
  • Skvělé platové ohodnocení, roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Cafeteria Benefit Plus, program ELA - poradenství v oblasti práva a psychologie, Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění a dětské tábory
  • Zvýhodněný tarif od T-Mobile pro zaměstnance
  • Dotované stravování v naší jídelně
  • Firemní akce pro zaměstnance
Váš profil:
  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti ICT
  • předchozí zkušenosti s podporou koncových uživatelů
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s Microsoft, ITIL, Linux, Windows Server a VMware výhodou
Vaše náplň práce:
  • podpora koncových uživatelů včetně HW/SW
  • správa a konfigurace zařízení Cisco, DELL, KonicaMinolta a HP
  • instalace, administrace a nastavení počítačů a telefonů (Apple i Android)
  • základní troubleshooting LAN infrastruktur
  • Práce s MS Office a ServiceNow
  • spolupráce na administraci MS Serverů 2012/2019

Trenkwalder a.s.

Daniela Kvapilová

Heřmanická 1648/5 Ostrava 71000

Mobil: +420725589767

Email: d.skovajsova@trenkwalder.com

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI0000040kBsQAI

Místo práce: Ostrava